cevap 1:

Literall anlamına göre, Antik Altın, çok Eski, 100 veya daha fazla yıl olabilen Altın anlamına gelir.

Ancak, Altın Takılardaki Güncel Trend'e göre, Antik Altın Takılar, Antik Görünüm veya Antika Bitmiş Altın Takılar için kullanılır.

Normall 22 Karat Gold'dan yapılan Son Tasarımcı Altın Takılar, Çok Tozlu ve Kullanılmış Eski Altın Görünümü vermek için Gri / Siyah Renkte parlatılmış ve böylece Vintage Değer hissi veriyor.

Bilmeniz Önemli olan şey, Her şeyden önce Finish Old / Antique Gold olmasına rağmen, hiçbir şekilde Eski değildir. Bu Mücevherat yeni üretildi.

Antika renk son derece güzel görünüyor ve içine birkaç Hint geleneksel Kundan ekleyin, ona EĞİTİM KAVRAMLARI, THUS, EN SON TASARIMCI ALTIN ​​KUYUMCU ile mükemmel bir CLASSIC FINISH karışımı vermek için.

SON ALTIN ​​TAKI ALMAK İÇİN LÜTFEN Uttam kedia tarafından Aparna Diamonds'ta BİZE ZİYARET EDİN VEYA WWW.APARNADIAMOND.COM'A GİRİŞ YAPIN


cevap 2:

Antika takılar 100 yaş ve üstü çağa ulaşan bir şeydir. Bu takılar geleneksel tarzda ve desende olup kral ve kraliçelerin mülkiyetindedir. Bu antika takılar altın, gümüş ve elmastan yapılmıştır.

Antika mücevherlerden herhangi birini satın alabilirsiniz, ancak giyerken ve tutarken bu takılarla ilgilendiğinizden emin olun.