cevap 1:
  • EDM, Elektronik Dans Müziğinin kısaltmasıdır.Deep House, genellikle EDM'nin birçok alt türünden biri olan House'un bir alt türü olarak kategorize edilir.

Bu yüzden Deep House, EDM'den “farklı” değildir, ancak EDM'nin diğer alt türlerinden farklıdır.

Tüm müziklerde olduğu gibi, “daha ​​iyi” olan şey tamamen özneldir ve size bağlıdır. Objektif olarak “daha ​​iyi” bir müzik tarzı diye bir şey yoktur. Sadece Youtube Deep House ve diğer EDM formlarını kullanmalı ve en çok neyi sevdiğinizi öğrenmek için kendinizi dinlemelisiniz.

EDM söz konusu olduğunda, şahsen çeşitli Trance stillerinden çok hoşlanıyorum, ama bu sadece benim.


cevap 2:

Lütfen sadece bir türün diğerinden daha iyi olduğunu söylemeyi bırakın. Yemeklerden, arabalardan veya kıyafetlerden bahsetmiyoruz. Müzik, seçkin bir kulüp değil, bir iletişim biçimidir. EDM ve derin ev kullanılan sesler ve düzenlemeler açısından çok farklıdır. EDM yoğunluk, etkiler ve “sürpriz tatlılık” açısından daha dinamik olma eğilimindedir. Genellikle bir intro ile başlar, bir şeyde inşa edilir, bir arıza ve bir düşüş vardır. Kendi içinde bir hikayesi var.

Deep house, DJ'ler için ve DJ'ler tarafından tasarlanan müziktir. Bu nedenle, daha kolay karıştırma için daha uzun geçişler karıştırılarak yapılır. Genellikle vokalleri vardır ve insanları muza sokmaya çalışmaktan ziyade hipnotik ruh haline odaklanır.


cevap 3:

EDM, elektronik dans müziği anlamına gelir. Rock müziği gibi, çeşitli alt türlere sahiptir (ve bunların her birinin başka bir alt türü olabilir).

Kaya punk, klasik, metal, indie vb.

Derin ev, 120 BPM civarında tempoya sahip bir alt türdür. Derin harika bas hatları içerir ve içinde modern tekno seslere de sahip olabilir. Derin ev her zaman eğlenceli bir zamandır.

Hiçbir elektronik müzik alt türü “daha ​​iyi” değildir, ancak diğerlerinden daha fazla hoşunuza gidebilir. Ben şahsen dubstep / riddim ve deneysel basları severim.

Derin evlerden hoşlanıyorsanız, kirli Detroit teknolojisinin de tadını çıkaracaksınız…