cevap 1:

Yani, burada daha fazla kendinizi yormayın, burada tüm bu kitap hevesli okuyucular için e-Kitaplar indirmek için en iyi web sitelerine sahibiz.

Proje Gutenberg

Project Gutenberg web sitesini ziyaret ediyorsanız, gerçek anlamda eBooks ile yiyebilir, içebilir ve uyuyabilirsiniz. Bu site, ePu, HTML, Kindle ve diğer basit metin biçimlerinde 50.000'den fazla ücretsiz e-Kitap barındıran devasa bir kütüphaneye sahiptir. İlginç olan, bu sitenin çevrimiçi olarak e-kitapların ücretsiz olarak oluşturulmasını ve paylaşılmasını kolaylaştıracak şekilde inşa edilmiş olmasıdır, bu nedenle herhangi bir kayıt ve ücret alınmaz.

Kütüphaneyi aç

Adından da anlaşılacağı gibi, Açık Kitaplık, İnternet Arşivi'ndeki kitapları içeren bir kitaplığa sahiptir ve bunları açık kitaplıkta listeler. Açık kaynak kodlu bir proje olan kütüphane kataloğu düzenlenebilir, tarihe kadar yayımlanan her kitap için bir web sayfası oluşturmaya yardımcı olur. Buradan kitapları ücretsiz olarak indirebilir, hatta katkıda bulunabilir veya düzeltebilirsiniz. Web sitesi size 1 milyondan fazla ücretsiz e-Kitap'a ve konu, başlık ve yazar kullanarak arama yapma olanağına erişim sağlıyor.

Google e-Kitap Mağazası

Android cihaz sahibi olmak, Google Play pazarına veya Google e-Kitabevine mobil veya tabletinizden tam olarak erişebildiğiniz için kendi avantajlarına sahip olabilir. “Kitaplar” bölümüne gidebilir ve yüzlerce klasik, çağdaş çok satanlar ve çok daha fazlasını içeren dev koleksiyondan ücretsiz kitaplara erişmek için “Ücretsiz” seçeneğini seçebilirsiniz. Okuyucu incelemeleri ve puanlamaları ile birlikte seçilebilecek tonlarca tür ve format (ePUB, PDF, vb.) Vardır.

Amazon Ücretsiz Kindle Kitapları

Tüm Amazon Kindle kullanıcıları için, Amazon, indirilecek en iyi ücretsiz kitapları sunan ücretsiz bir bölüm içeren bir kütüphaneye sahiptir. Kindle cihazınızda Amazon hesabınıza giriş yapın, yazıcınıza, isminize veya türünüze göre favori seçiminizi yapın ve oldukça hızlı olan kitabı indirin. Bilim kurgu, romantizm, klasiklerden gerilim dünyasına kadar Amazon'da keşfedilecek daha çok şey var. En iyi bölüm, tercihinize göre yeni kitaplara göz atarken, bir kitabı indirmeden önce kullanıcı yorumlarını da okuyabilmenizdir.

İnternet Arşivi

Arşiv aracı olarak, başka hiçbir yerde bulunmayan İnternet Arşivinden kitaplar alabilirsiniz. Bu, çevrimiçi kitaplığından ücretsiz e-Kitap indirmenize izin veren kârlı bir çevrimiçi kitaplık değildir. Temel olarak, eski ve ücretsiz kitaplar için internette 466 milyardan fazla sayfadan, özellikle tarihi ve akademik kitaplardan arama yapmanızı sağlayan bir arama motorudur.

Birçok kitap

ManyBooks ile 33.000'den fazla kitap koleksiyonundan eBook okuyucu, PDA veya iPOD için ücretsiz e-Kitaplar edinin. Yazarlara, son incelemelere, dillere, başlıklara ve daha fazlasına göre kitaplara göz atmanızı sağlayan göz alıcı bir ön sayfaya sahiptir. Sadece aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla ücretsiz malzeme olmadığı için, e-Kitaplar e-Okuyucular gibi birçok okuma platformunda okunabilir. Kindle, iPad'ler ve Nooks'lar.